“Të dua tani e…”, modelja e njohur nxjerr foton dhe pranon hapur lidhjen me Robert Berishën (FOTOT)

Teksa prej kohësh përflitej për një lidhje të re të Robert Berishës me një modele shqiptare pas ndarjes së tij nga Nora, tashmë duket se fjalët kanë qenë të vërteta.

Kësaj here ka qenë pikërisht bukuroshja Xhesika Kadiu ajo që ka thyer heshtjen, duke konfirmuar lajmin për romancën mes saj dhe këngëtarit kosovar, e cila tashmë mesa duket tashmë ka përfunduar.

Përmes një postimi në Instastory, Kadiu ka pranuar hapur për lidhjen e saj me Robertin, ndërsa thekson se kjo ka ndodhur pasi ai ishte ndarë nga Nora. Sipas saj, të qenurit në një lidhje me Robert Berishën nuk është një krim  dhe se nuk ka pse e fsheh një gjë të tillë.

“Po, është e vërtetë që kam qenë në lidhje me Robert Berishën.Të dua tani dhe përgjithmonë”

“Personalisht mendoj që ka një dallim të madh mes të mbajturit një gjë private dhe të mbajturit një gjë sekrete”, ka thënë modelja.

Kujtojmë se edhe pse, këngëtari u fotografua bashkë me Xhesika Kadiun gjatë pushimeve në Turqi, ai e mohoi një lidhje të mundshme mes tyre.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.