S*ksboma nuk i lë vend imagjinatës, shfaqet me bikinit shumë të vogla për format e saj trupore (FOTO)

Demi Rose i ka lënë të gjithë me gojë hapur kur është shfaqur në plazh me një palë bikini mikroskopike, ngjyrë rozë.

Modelja britanike nuk i linte vend imagjinatës me rroba banjët shumë të vogla për format e saj bombastike. Ndërkohë në duar mbante një lepur të bardhë.

24-vjeçarja ka shijuar shëtitjen me biçikletë si dhe rrezet e diellit. Sigurisht që kalimtarët dhe pushuesit në plazh kanë ngelur pa fjalë kur kanë parë Demi Rose.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.