Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Pamje super “hot”/ Me tanga e lëvizje provokuese, Kejvina Kthella sapo “dogji” rrjetin (FOTO)

Kejvina Kthella ka kthyer të gjithë vëmendjen nga vetja ditën e sotme, teksa në "Instagram" ka publikuar një video super "hot".

Modeljae njohur shfaqet e veshur me tanga të zeza dhe me një korse të kuqe latex, teksa në sy bie trupi super seksi dhe pozat provokuese.

Kjo video është realizuar në Los Angeles, aty ku Kejvina po qëndron prej më shumë se një muaji. "Speci i kuq edhe içik i mbushur", shkruan modelja krahas pamjeve që kanë marrë mijëra pëlqime e qindra komente.

Gjatë qëndrimit në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, Kejvina Kthella ka punuar edhe me Fadil Berishën për një set fotografik.

[gallery ids="906564,900607,900611,900612,993636,993637,993638,993639,993640,993641,993642,993643,993644,991276,907767,907271,907270,907269,900613,895117"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore