Momenti i përkryer për shkrepjen më të çuditshme, ja fotot që do u mahnisin (FOTO)

Fotot e goditura në momentin e përkryer tregojnë se kur je në vendin e duhur gjen surrealen. Kjo galeri e pabesueshme e disa fotove të kapura në momentin e përkryer do t’ju bëjë të mendoheni dy herë kur t’i shihni.

Ushtaraku grek Anthimos Ntagas provoi dorën e tij me fotografinë disa vjet më parë, dhe rezultatet duket se janë të mrekullueshme. Ai ishte i magjepsur me mënyrën sesi veprojnë njerëzit dhe mungesën e ndërgjegjësimit ndaj atij që i fotografon.

Ai thotë se fotot që më intrigojnë më shumë janë ato me mbivendosjen rastesore, ku krijohet një lidhje mes dy ose më shumë tematikave që në fakt janë të palidhura me njëra-tjetrën”.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.