Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

E gjithë vëmendja te format bombastike të 33-vjeçares, bukuroshja “çmend” kalimtarët (FOTO)

Ylli televizi, Lauren Goodger, di gjithmonë se si të tërheqë vëmendjen e të gjithëve. Mjafton që ajo të shfaqet në publik dhe gjithë sytë janë nga ajo.

E kështu ka ndodhur edhe mbrëmjen e së martës, teksa ajo ka shijuar një darkë me një shoqe të saj në Kettering, Northamptonshire.

Ish-ylli i “Towie” u shfaq magjepsëse me një “jumpsweet” të gjelbër dhe një xhup të zi lëkure. 33-vjeçarja dukej si gjithmonë në super formë dhe veshja i tregonte format e saj bombastike.

[gallery ids="991748,987225,984788,939460,965236,993709,993710,993711,993712,987228,987229,989874,991747,939450,939459,563931,956419,982850,982851,982853,982852"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore