Pasi foli për vdekjen e prindërve, s*ksbomba nuk i lë vend imagjinatës me veshjet provokuese (FOTO)

Muajt e fundit ajo ka qenë mjaft e zënë me karrierën e saj si modele në Amerikë. Është fjala për modelen britanike, Demi Rose, e cila të hënën është fotografuar teksa bënte shopping në Melrose Avenue, Los Angeles.

24-vjeçarja e cila u shfaq rrugëve me një palë xhinse të grisura gjithandej dhe një palë reçipeta, u kap mat gjithashtu edhe duke provuar një fustan që i nxirrte mjaft bukur format bombastike.

Demi provoi një fustan ngjyrë karamele me një bust që i tregonte mjaft bukur gjoksin, që duket se e zgjodhi për dokumentarin e saj “PrettyLittleThing”.

Më pas ajo zgjodhi edhe një tjetër veshje që nuk i linte vend imagjinatës, një pallto të bardhë dhe asgjë poshtë saj.

Kujtojmë se Demi së fundmi ka folur edhe për vdekjen e prindërve të saj, babai në vitin 2018 dhe nëna në 2019-n. Ajo u shpreh se vdekja e tyre e ka bërë atë që të rritet para kohe, shkruan “Daily Mail”.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.