Nuk ka më justifikime, 15 njerëzit që do t’ju tërheqin nga shtrati dhe shpejt drejt palestrës (FOTO)

Viti i Ri ka kaluar dhe shumë të hëna kanë ardhur e ikur, por disa prej nesh nuk kanë gjetur ende kurajon që të ndryshojnë gjërat që janë lodhur në jetë.

E të gjithë gjejnë nga një justifikim të tipit “nuk kam kohë” apo “është shumë vonë”, por në fakt thjesht nuk janë të gatshëm për të bërë përpjekjet e duhura për ndryshimet.

Për këtë arsye, “Bright Side” ka publikuar  disa fotografi që tregojnë se asgjë (madje as mosha), nuk është pengesë për ata që marrin vendime për të bërë ndryshime. Këtu janë disa nga fotot më frymëzuese për të gjithë ata që duan që të humbin peshë:

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.