Njihuni me gjyshen…21-vjeçare (FOTOT)

Një 21-vjeçare besohet se është bërë ‘gjyshja’ më e re e Britanisë.

Kjo pasi ajo u martua me një 56-vjeçar, i cili kishte një vajzë nga martesa e parë dhe kjo e fundit lindi një vajzë.

Becca Keeley u takua me burrin e saj Markun kur ajo ishte 16 vjeç dhe ai ishte 51 vjeç.

Çifti u martua në gusht të vitit 2018.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.