“Kur ai më kërkon foto nudo”, Oriola Marashi “tërbon” rrjetin me pozën e fundit (FOTO)

Oriola Marashi është një nga modelet më të komentuara në mediat online. Çdo postim apo dalje publike që ajo bën, përben interes për fansat e saj të shumtë.

Një ditë më parë, Marashi ka publikuar në llogarinë e saj në “Instagram” një fotografi që ka marrë menjëherë mijëra pëlqime.

Në foton në fjalë, modelja seksi shfaqet e veshur me një “jumpsweet” ngjyrë nude që i ka nxjerrë në pah format e saj trupore bombastike.

“Kur ai më kërkon t’i dërgoj foto nudo”, shkruan Orila krahas fotos që ka marrë edhe qindra komente, ku të shumtë janë ata që e kanë komplimentuar.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.