“Flakë fare”, fansat “tërbohen” pas fotos s*ksi të Vildane Zenelit (FOTO)

Vildane Zeneli është një nga modelet shqiptare ë “tërbon” fansat e saj me pozat seksi e provokuese që publikon në rrjetet sociale.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa ka publikuar një foto “flakë”, ashtu siç e kanë cilësuar edhe ndjekësit e saj.

Në foton në fjalë, Vildane shfaqet e veshur me një palë xhinse dhe një bluzë shumë të shkurtër. Ndërkohë kahëve ka hedhur edhe një pellush me kuadrate bardh e zi.

“Flakë, bombë, je shumë seksi”, janë disa nga komentet që fansat nuk ia kanë kursyer aspak Vildanes.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.