Femra më s*ksi në botë nuk di të ndalet, shumë “hot” vetëm me të brendshme (FOTO)

Ajo është shumë krenare për suksesin që po arrin me markën e saj të rrobave, “Skims”. Është fjala për Kim Kardashian, e cila dukej e jashtëzakonshme teksa mbante veshur një palë të brendshme ngjyrë nude, të quajtur “Naked”.

Kim ka zgjedhur që të jetë edhe ajo vetë një nga modelet e koleksionit të saj më të ri të të brendshmeve.

39-vjeçarja me forma bombastike ka pozuar në shkretëtirë dhe ka realizuar disa fotografi që kanë lënë “pa frymë” fansat e saj të shumtë.

Në një foto, bukuroshja brune shfaqet me reçipeta vishnje, ndërkohë që rri përballë diellit. Duhet pranuar se Kim ngjan super bukur dhe seksi.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.