Çfarë ndodh kur njerëzit e teprojnë me pijen? 14 foto të pabesueshme

Njerëzit thonë se qielli është kufiri për dikë që është i dehur. Sidoqoftë, të gjithë ne dimë për pasojat e një “trimërie” të tillë.

Shpesh ata na dhurojnë situata qesharake, por edhe të frikshme. Ne ju nxisim të jeni të kufizuar në pije dhe thjesht për qëllime edukative, ju ftojmë të shihni pasojat qesharake të festave të natës.

Shihni FOTOT.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.