Modelja me bikini shumë të vogla flet për vdekjen e prindërve:  U rrita më shpejt… (FOTO)

Në fund të vitit 2018 ajo humbi babanë dhe në qershor të 2019-s, ndërroi jetë edhe nëna e saj. Është fjala për modelen bukuroshe, Demi Rose, e cila së fundmi ka folur për dy prindërit e saj të ndjerë.

24-vjeçarja britanike e cila njihet për format bombastike dhe pozat seksi e provokuese në rrjetet sociale, ka zbuluar se ka kaluar disa vite duke u kujdesur për nënën që pas një sulmi në zemër dhe një goditje në tru, patu shumë probleme.

Ajo ka treguar se si “vdekja e tyre e bënë atë që të rritet më shpjet”. Modelja seksi do të publikojë të amrtën regjistrimin e saj “PrettyLittleThing”, ku flet për jetën e saj personale.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.