Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Me barkun jashtë e fund super të shkurtër, vajza e ish-deputetes vjen me poza shumë “hot” (FOTO)

Ada Deda është vajza e ish-deputetes së Partisë Demokratike, Albina Deda. Modelja e njohur njihet për pozat e saj provokuese dhe seksi.

Ajo është mjaft aktive në profilin e saj në "Instagram", ku sa herë bën një postim merr menjëherë vëmendjen e të gjithëve.

E kështu ka ndodhur edhe së fundmi, teksa ajo ka ndarë me ndjekësit disa poza ku shfaqet e veshur me një bluzë që i nxjerr barkun jashtë dhe me një fund shumë të shkurtër.

Pozat e bukuroshes seksi janë pëlqyer shumë nga fansat, të cilët nuk i kanë ngurruar që ta komplimentojnë për format e saj trupore mjaft elegante.

[gallery ids="793903,849580,988726,988724,988727,960702,970289,970288,953294,992283,992284,960704,960703,960701,953293,850750,849582,850744,793904,702325"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Aktualitet

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore