54 vjeçe por me një trup s*ksi, modelja e njohur “tërbon” rrjetin me bikini (FOTO)

Ajo ka treguar se është shumë e lidhur me rrobat e banjës, saqë ka vendosur që të dizajnojë veshje luksoze.

Është fjala për Elizabeth Hurley, e cila dukej shumë e “nxehtë” me një palë bikini vjollcë. Të dielën 54-vjeçarja vendosi që të ndante me ndjekësit pozën në fjalë, e cila menjëherë mori mijëra pëlqime.

Modelja e njohur qëndronte përballë ujit dhe tregoi format perfete, ndonëse është 54-vjeçe.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.