Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Upss/ Dekolteja e madhe për pak sa nuk i nxori gjoksin jashtë, 33-vjeçarja i “tërboi” të gjithë (FOTO)

Zgjedhjet e saj për veshjet janë thuajse gjithmonë ekstravagante. Është fjala për yllin 33-vjeçar, Lauren Goodger.

Kjo e fundit është shfaqur të shtunën mbrëma me një veshje serioze dhe plot stil, por bluza e saj kishte një dekolte të madhe.

Madje dukej se nga momenti në moment asaj do t’i shpërthente gjoksi nga bluza, e kështu do të tregonte më shumë seç duhej.

Ish-ylli i “Towie” ekspozonte mjaft bukur format e saj bombastike e veshur me një kostum elegant dhe një palë këpucë me taka, të zeza.

[gallery ids="956422,965236,965237,965224,991747,991748,991749,989874,987229,987223,987225,982850,982851,982853,965235,965234,800195,563931,800193,800194"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore