Pas fotove romantike me Mark Frrokun, Rudina Dembacaj ka diçka për t’i thënë ish-bashkëshortit (FOTO)

Tashmë ajo ka nisur një lidhje të re dashurie, e megjithatë kontaktet me ish-bashkëshortin e saj, Aleksandër Varfajn vazhdojnë që të jenë normale.

Rudina Dembacaj paraditen sotme e ka kaluar me Aleksandrin dhe me vajzën e tyre, Viktorian.

Të tre kanë qenë nga Liqeni Artificial, ku kanë kaluar disa momente së bashku.

Dembacaj ka vendosur që t’ia dedikojë paraditen e së dielës të dyve, ndërsa ka lënë mënjanë për pak kohë, dashurinë e saj të re, Mark Frrokun.

Ish-bashkëshorti, postoi një fotografi në Instagram, me titullin: “Gjejeni kush e bëri këtë foto?

E një nga komentet ishte i Rudinës: “Babo”.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.