Ka veshur gjë? Kim Kardashian “djeg” rrjetin me fotot hipur mbi… (FOTO)

Kim Kardashian duket se është duke u bërë gati që të lançojë koleksionin e saj më të ri të rrobave “Skim”.

Për këtë arsye, ylli televiziv ka bërë një set fotografik të ri, ku ka promovuar linjën e re të të brendshmeve.

Një ditë më parë, Kim postoi në profilin e saj në “Instagram” disa pamje nga prapaskenat e këtij seti fotografik, ku zbulon si duket me të brendshmet e reja.

E hipur mbi një makinë në shkretëtirë, Kim duket fillimisht sikur nuk ka veshur asgjë pasi të brendshmet janë ngjyrë nudo.

39-vjeçarja i ka lënë pak vend imagjinatës së fansave të saj me pozat seksi dhe provokuese.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.