Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Ndryshe

Ja ku duhet të keni kujdes/ Fotografitë që dëshmojnë se askush nuk është i sigurt nga një ditë e keqe

Në aparatin tuaj fotografik apo album, mund të keni imazhe dhe poza perfekte në vendet që keni vizituar, ose nga ngjarjet e rëndësishme të jetës suaj.

Por rrallë mund t?ju ndodh të keni një foto që mund të bëhet vetëm "një herë në jetë". Janë ato fotografi që kapin në momentin e duhur e ndoshta në sekondin e duhur "katastrofat" që ndodhin.

Është fjala për momentin kur hap koka-kolën dhe të shpërthen, apo kur një zog të merr ushiqmin. Këtu janë 10 fotot më të bukura që tregojnë se asnjë nuk është i ruajtur nga dita e keqe.

[gallery ids="991818,991819,991820,991822,991823,991824,991825,991826,991827,991828,991829,991830,991831,991832,991833,991816"]

 

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

Poll

Në Fokus

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore