Zbulohet fotoja, kryetari i Bashkisë së Rrogozhinës pak para se të pësonte infarkt

U nda sot nga jeta kryetari i Bashkisë së Rrogozhinës Haxhi Memolla. Burime për Top Channel bëjnë me dije se Memolla ka ndërruar jetë në moshën 52-vjeçare si pasojë e një infarkt.

Ai ka qenë në qytetin e Peshkopisë për të parë ndeshjen Korabi-Egnatia. Pasi ka përfunduar pjesa e parë e ndeshjes Memolla së bashku me kryetarin e bashkisë së Peshkopisë, Dionis Ymeraj ata janë larguar për të pirë një kafe aty pranë, por Memolla ka ndjerë një dhimbje në kraharor.

Menjëherë ai është dërguar në spitalin e Peshkopisë, por nuk ka mundur që të mbijetojë duke u shuar në moshën 52-vjeçare.

Kujtojmë se Memolla u zgjodh kryetar i bashkisë së Rrogozhinës në zgjedhjet e 30 qershorit 2019.

 

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.