Me tanga e bluzë që i tregon gjoksin, Kejvina provokon imagjiantën e fansave me pozat e reja (FOTO)

Modelja e njohur, Kejvina Kthella, prej disa javësh jeton larg Shqipërisë dhe është transferuar në Shtetet e Bashkuara të Amerikës, aty ku po merret me projektet e saj.

Përmes postimeve në rrjetet sociale, ish-velina ka zbuluar se është duke punuar për sete të reja fotografike. Së fundmi, Kejvina ka publikuar në “Instastory” një video të shkurtër ku shfaqet e veshur me tanga dhe një bluzë që i ekspozon mjaft bukur gjoksin.

Me këto pamje, modelja seksi provokon imagjinatën e ndjekësve të saj të shumtë, të cilët asnjëherë nuk i kursejnë komentet për të.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.