Kërkoi litar të vriste veten, djali 9-vjeçar bën realitet ëndrrën e madhe (FOTO)

Djali 9-vjeçar, i cili u shfaq në një video duke qarë dhe duke i kërkuar nënës së tij që ta vriste ka marrë vëmendjen e të gjithë botës.

Quaden Bayles preku zemrat e të gjithëve duke sjellë reagimin e yjeve botërorë, të cilët shprehën mbështetjen e tyre për djalin me nanizëm.

Ditën e sotme, vogëlushi u ngjit në stadium me “All Stars”. Turma brohoriti dhe mbështeti 9-vjeçarin, duke i dhënë ngrohtësinë që i kishte munguar prej kohësh.

Ai pati mundësinë që për herë të parë të ishte lider i një ndeshje regbi.

Quaden ishte veshur me një fanellë të “All-Stars” dhe kufje të zeza për të shmangur zhurmën.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.