Automjeti me sirianë bie në humnerë në Gramsh, 2 viktima dhe 8 të plagosur

Një aksident me vdekje ka ndodhur mbrëmjen e sotme në fshatin Çekrez të Gramshit, ku dy persona kanë vdekur dhe tetë të tjerë janë plagosur.

“BalkanWeb” mëson se një makinë fuoristradë tip ‘ML’  ka dalë nga rruga teksa dy persona të seksit mashkull kanë vdekur. Paraprakisht dyshohet se personat që kanë qenë në automjet kanë qenë sirianë.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.