Studentja gjen më në fund zgjidhjen, ja si i siguron 30 mijë dollarë çdo muaj (FOTO)

Studentja Kaya Corbridge vendosi që të braktisë studimet e saj për marrëdhëniet ndërkombëtare për të udhëtuar nëpër botë.

Por për të përmbushur ëndërr e saj ,23 vjeçares i duheshin para të shumta të cilat ajo arriti t’i sigurojë duke publikuar fotografi në internet.

Ajo tregon se ton mbi 30,000 dollarë në muaj falë “punës” së saj. 23 vjeçarja ka mijëra ndjekës në faqen e saj të Snapchat.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.