Miliardere, por nënë e përkushtuar/ Ivanka Trump nxjerr foton e veçantë me të birin

Ivanka Trump është një prej grave më të suksesshme në botë, por pavarësisht kësaj e gjen gjithmonë kohën për familjen.

Mediat kanë publikuar shpesh foto të 38-vjeçares teksa shoqëron vetë në shkollë apo në park fëmijët e saj. Kjo ka sjellë mjaft reagime pozitive në rrjetet sociale, ku e bija e Trump është vlerësuar maksimalisht për përkushtimin ndaj familjes.

Së fundmi, ajo ka publikuar një foto duke drekuar me djalin e vogël. E veshur thjeshtë dhe e buzëqeshur, Ivanka ka marrë vëmendjen e të gjithëve.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.