Ja si dukeshin yjet botërorë kur ishin fëmijë (FOTO)

Është bërë një lloj tradite që kur urojnë të dashurit e tyre për ditëlindje, yjet zgjedhin një fotografi të përbashkët nga fëmijëria. Disa prej këtyre të famshmëve duken tërësisht të njëjtë, ndërsa të tjerët vështirë se njihen.

Por në përgjithësi, fotografitë e fëmijërisë janë magjike, sepse sjellin kujtime të lumtura dhe mund të shkëlqejnë madje edhe në ditë më të zymta.

Më poshtë po ju tregojmë disa nga fotografitë më të adhurueshme të yjeve që tregojnë se teksa koha kalon, dashuria bëhet edhe më e fortë.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.