Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Super “hot” e veshur sportive, por aksesorët e yllit 33-vjeçar kapin vlerën e 6000 paund (FOTO)

Në çdo dalje të saj publike, ajo di se si të tërheqë vëmendjen e të gjithëve. Sido që të vishet, ylli 33-vjeçar bën që të gjithë sytë të jenë tek ajo.

E kështu ka ndodhur edhe të mërkurën mbrëma, kur Lauren Goodger është shfaqur rrugëve e veshur shumë sportive. Edhe pse veshur me tuta dhe xhup sportiv, ajo ishte sërish super “hot”.

Por kësaj radhe vëmendjen e kanë marrë aksesorët e saj që kushtojnë plot 6000 paund. Lauren kishte veshur një palë atlete “Balenciaga” që kushtojnë 540 paund, një çantë dore të “Louis Vuitton” me vlerë 835 paund dhe një tjetër çantë të “Chanel” që për të ka shpenzuar 4620 paund.

[gallery ids="956420,965224,965234,965227,965237,989874,984788,982852,982851,982850,965236,965235,939460,800195,563931,800194,800193"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore