Mos mendoni keq, këto foto nuk janë ashtu siç duken!

Ndonjëherë ju përfundoni duke bërë një fotografi të mirë, atëherë kur e prisni më pak. Po te keni pak fat, një kombinim i rrethanave, humorit dhe krijimtarisë, ju siguron foton perfekte.

Iluzionet optike janë një mënyrë e mirë për të stërvitur mendjen, por edhe për t’u argëtuar. Fotot e mëposhtme do ju lënë gojëhapur.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.