FOTO/ Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku marrin valixhet dhe ikin nga vendi

Që pas bërjes publike të lidhjes, Rudina Dembacaj dhe Mark Frroku janë një nga çiftet më të komentuar.

Aktorja nuk e fsheh më dashurinë ndaj partnerit dhe shpesh i bën deklarata dashurie apo poston foto me të.

Së fundmi Rudina ka postuar një foto ku shfaqet me partnerin e saj dhe nga valixhet kuptohet që çifti po nisen për ndonjë udhëtim.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.