FOTO/ Për të vënë duart në kokë, Ferrari 1 milion paund digjet në mes të rrugës

Një Ferrari e rrallë F40 me vlerë 1 milionë paund është shkatërruar plotësisht, pasi u përfshi nga flakët.

Pamjet e publikuara nga mediat e huaja tregojnë se si makina super luksoze digjet në mes të Monte Carlos.

Makina sportive Ferrari F40 është një nga 1311 ekzemplarët e prodhuar duke nisur nga fundi i viteve ’80. Ajo cilësohet një nga makinat e rrugës më të shpejtat në histori.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.