FNSH dhe Policia e Shtetit aksion të befasishëm në Elbasan

Forcat e FNSH-së, agjentë të krimeve të rënda dhe të Policisë së Shtetit kanë zhvilluar një operacion të gjerë në qytetin Elbasanit.

Të angazhuar janë mbi 100 agjentë, që nga informacionet e para kanë për qëllim që të godasë veprimtarinë kriminale në këtë qark.

Policia është në kërkim të disa personave, ndaj të cilëve është caktuar masa e “arrestit në mungesë” nga Gjykata e Elbasanit.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.