Fansat ngelën pa fjalë/ Pa asnjë rrobë veshur, çifti i njohur puthje “hot” në dush (FOTO)

Dushi i çiftit të famshëm nuk mund të ishte më i nxehtë se kaq! Të përqafuar fort dhe duke u puthur, Alessandra Ambrosio dhe Niccolo Oddi, shfaqen të zhveshur në rrjetet sociale.

Modelja e famshme braziliane dhe partneri i saj tregojnë se janë të dashuruar kokë e këmbë, e pasioni mes tyre është i madh.

Ka qenë modelja seksi ajo që ka publikuar foton në profilin e saj në “Instagram”. E ka zgjdhur pikërisht ditën e të dashuruarve, për t’u treguar të gjithëve se janë super të dashuruar me njëri-tjetrin.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.