Buzë më buzë me Mark Frrokun/ Si kurrë më parë, Rudina Dembacaj nxjerr fotot intime

Rudina Dembacaj ka publikuar për herë të parë një foto, ku shfaqet duke u puthur në buzë me Mark Frrokun.

Sot çifti u nisën për një udhëtim dhe Rudina sapo zbuloi se ata ndodhen në Belgjikë ku kanë vizituar një ekspozitë.

Më pas artistja ka postuar një foto shumë romantike ku çifti shfaqen duke u puthur në shi. Rudina ka treguar më herët se është e dashuruar kokë e këmbë me Markun.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.