Vajza e ish-deputetes feston ditëlindjen me poza sensuale, ja fotot që “çmenden” ndjekësit  (FOTO)

Ada Deda është një nga modelet më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Vajza e ish-deputetes së Partisë Demokratike, Albina Deda, njihet për pozat e saj provokuese dhe sensuale.

Ajo ditën e sotme feston ditëlindjen, e në këtë ditë të veçantë ka vendosur që në profilin e saj në “Instagram” të publikojë disa fotografi mjaft të bukura.

Në pozat në fjalë, Ada shfaqet mjaft sensuale me një kostum që i nxjerr barkun jashtë dhe me një dekolte të bukur. “Gëzuar ditëlindjen për mua”, shkruan ajo krahas fotografive që kanë marrë me mijëra pëlqime dhe urime pafund.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.