Skena horror/ Shuhet familja, babai djeg brenda makinës tre fëmijët, gruan dhe veten (FOTO)

Një ish-lojtar “Rugby” në Australi i vuri flakën makinës ku ishte e shoqja dhe tre fëmijët. Ata humbën jetën, ndërsa Rowan Charles Baxter vrau veten më pas, teksa shihte fëmijët duke u djegur.

Disa javë më parë ata ishin parë të lumtur, teksa luanin me babanë e tyre me top në kopsht. Por, për fat të keq ditën e sotme policia në Australi nxori nga makina trupat e pajetë të tre fëmijëve dhe babit të tyre.

Ndërsa, gruaja 31-vjeçare Hannah Baxter vdiq më vonë në spital nga djegiet e shumta në trup. Ajo ishte hedhur nga makina duke bërtitur: “Më dogji”.  Trupat e djegur të Aaliyah 6 vjeç, Laianah 4 dhe Trey 3 vjeç u transportuan drejt morgut.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.