“Për hajër”, Rama jep një tjetër lajm për Vlorën

Kryeministri Edi Rama ka lajmëruar në Facebook se ka nisur faza e dytë e projektit të Lungomares.

Ky është një projekt i cili do ta rizbukurojë edhe më shumë rrugës buzë detit dhe do të ndikojë në turizëm.

“Për hajër! Nisi Faza 2 e Lungomares. Një tjetër projekt spektakolar për Vlorën turistike! Vlora with Love! (Vlora me dashuri)”, shkroi ai në Facebook.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.