Nuk ka turp fare, këngëtarja e famshme poston foton intime me të dashurin 36 vite më të ri (FOTO)

Madonna i dha një puthje pasionante të dashurit të saj 36 vite më të madh, pak para se të ngjitej në skenë për turneun e saj, Madame X.

Ylli i popit postoi në profilin e saj në “Instagram” një fotografi intime me 25-vjeçarin, duke falenderuar edhe Mbretërinë e Bashkuar për mikëpritjen që i bënë në Londër.

“Faleminderit Londër… ishe fantastike! Nuk mund të realizoja këtë tur pa mbështetjen e njërzve të mi të dashur”, shkruan 61-vjeçarja krahas fotos.

Madonna ka publikuar gjithashtu një foto të saj, ku shfaqet para pasqyrës teksa bëhej gati për të dalë në skenë.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.