Nudo e mbuluar nga boja e kuqe, ylli i “Baywatch” bën bamirësi (FOTO)

Ylli i “Baywatch”, Donna D’Errico është mbuluar me bojë të kuqe për një kauzë të mirë.

Donna, ka postuar imazhe të saj, e zhytur në bojë të kuqe dhe e gjitha kjo për të ardhur në ndihmë të një projekti për bamirësi.

“100% e fitimeve shkojnë për ‘A21.org’, për të ndihmuar në shpëtimin e viktimave të trafikimit njerëzor në të gjithë botën, edukimin e të prekurve dhe kthimin e të mbijetuarve në një jetë të pavarur”, shkruan 51-vjeçarja.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.