Momenti i tmerrshëm, ish-burri xheloz qëllon për vdekje recepsionisten (Foto)

Ky është momenti dramatik kur një sulmues xheloz hyn qetësisht në një klinikë dentare në Bangkok dhe qëllon për vdekje ish-gruan e tij.

Nëna e një fëmije Khuntai Chatthai, 28 vjeçe, ishte viktima e ekzekutimit në kryeqytetin tailandez.

Ulërima të tmerrshme u dëgjuan në qendrën tregtare Century Plaza teksa vrasësi me kostum qëllon nga afër ish-partneren e tij. Teksa nëna e një fëmije mbetej shtrirë në një pellg gjaku, vrasësi u largua dhe ende nuk është kapur.

Një person i dytë u dërgua në spital me plagë të lehta.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.