Flet e varura nga seksi: Kam fjetur me 130 burra, me 4 në një ditë (FOTOT)

Një vajzë britanike pretendon se ka fletur me 130 burra. Teksa merr në dorë celularin e saj, britanikja Frankie Considine nis të kalojë mes dhjetra emrave të burrave të listuar në kontaktet e saj.

Ajo thotë se ka bërë seks me katër prej tyre në 24 orët e fundit, dhe kërkon me ngulm të lërë një tjetër takim.

“Mund ta vazhdoja ditën time vetëm nëse e di që do të marr goditjen e radhës në seks,” thotë Frankie, e cila pretendon se ka fjetur me 130 burra. Ajo beson se uria e saj për seks kishte të bënte me traumën e divorcit të prindërve dhe marrdhënien e saj të vështirë me trupin e saj.

Prindërit e saj u ndanë kur ishte 13 vjeç dhe e ema iu largua. Kështu që shpesh ajo qëndronte e vetme në shtëpi teksa babai ishte në punë si taksixhi.

Gjatë tre viteve të fundit Frankie thotë se ka fjetur me më shumë se 80 burra, miq, ish të dashur ose të tjerë që i takonte në barin me emrin sugjestionues Plenty of Fish (Peshq sa të duash).

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.