Dhimbje e madhe, momenti kur nëna i jep lamtumirën fëmijës që kishte pritur prej 20 vitesh (FOTO)

Një nënë e shkatërruar nga vuajtja ka publikuar disa foto të dhimbshme, teksa mban fëmijën në spital pak para se të vdiste.

Tammy Ireson, 39 vjeçe nga Norfolk, i dha lamtumirën e fundit foshnjës 13 javësh Wilber, i cili pësoi një dëm të pariparueshëm në tru nga një atak kardiak.

Ajo shpreson se fotografia e lamtumirës së saj do të ndihmojë prindërit e tjerë të shohin se ka pavarësisht dhimbjes së madhe, duhet të gjeni forcën për të jetuar.

Tammy, e cila priti 20 vjet për të pasur një fëmijë, tani ka një elefant me një regjistrim të rrahjeve të zemrës së Wilber për të kujtuar atë gjithmonë.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.