Çmendet rrjeti, David Beckham pa dhëmbë (FOTO)

Sipas shkencëtarëve australianë, ndodh që një në një miliard raste të gjeni sozinë tuaj. Por njerëz të famshëm kanë rastisur me sozitë e tyre dhe rrjeti është çmendur.

Jeta është plot të papritura dhe një ditë ju mund të ndeshni në rrugë një njeri identik me veten tuaj.

Mediat e huaja kanë grumbulluar një seri fotosh, ku shfaqet njerëzit e famshëm dhe sozitë e tyre.

Por, ajo që ka tërhequr më shumë vëmendje është një foto e David Beckham, ku tregohet se si do të dukej ylli i plakur.

Kjo foto është publikuar në 1998, ku thuhej si do ishte David Beckham në 2020 dhe ngjashmëria është e dukshme, por me një dështim të vogël, dhëmbët e ish-yllit të futbollit.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.