Nga Kim, Beyonce e Rihanna; 14 fotot e turpshme të VIP-ave që do donin të mos i shihte askush

Jemi mësuar t’i shohim gjithnjë të kuruara, elegante dhe me stil. Por nuk ndodh kështu gjithmonë me VIP-at që kanë pushtuar ekranet dhe rrjetet sociale.

Fotot e mëposhtme tregojnë anën ndryshe të Rihanas, Beyonce, Kim Kardashian apo Britney Spears. Foto që me siguri nuk do të donin të ishin në qarkullim.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.