Modë apo çmenduri?! 15 fotot më të çuditshme nga industria e modës

Ka raste që industria e modës nuk kuptohet lehtë. Dhe ja pse.

Fotot e mëposhtme janë vërtetë të çuditshme dhe duket sikur industria e modës ka shkuar në një univers paralel.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.