E papritur/ Modelja e njohur del nudo dhe zbulon si i është transformuar trupi pas lindjes (FOTO)

Ashley Graham solli në jetë një djalë të bukur rreth një muaj më parë. Por, pavarësisht milionave që ka, disa gjëra nuk i shmang dot, si shenjat e paslindjes.

Modelja mori përsipër të tregojë të gjitha ndryshimet që pëson trupi i femrës prej shtatzënisë, ndërsa së fundmi ka pozuar edhe nudo duke treguar format e tanishme.

Me shumë kilogramë të mbetura në trup dhe shenja strijash të krijuara nga rritja e barkut, fotoja e saj mori vëmendjen e të gjithëve.

Ashley Graham ka mirëpritur fëmijën e saj të parë me bashkëshortin 31-vjeçar, Justin Ervin.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/





LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.