Aktorja 74-vjeçare shkakton ‘tërmet’, tregon format perfekte (FOTOT)

Aktorja Helen Mirren edhe pse është plot 74 vjeçe, vazhdon të mahnisë me fizikun e saj.

Dailymail ka publikuar së fundmi disi foto të aktorës ku duket në formë mjaft të mirë.

Mirren u fotografua në Aeroportin Ndërkombëtar të Los Angeles, pasi fluturoi nga Londra.

Aktorja fituese e çmimit Oskar, 74 vjeç, dukej përrallore.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.