Lidhje te rendesishme Rrjetet tona shoqërore Shqip merr pjesë në programe të ndryshme marketingu ku mund të përfitojë komisione për produktet e zgjedhura në artikujt e publikuar.

Lifestyle

Upsss/ Pa reçipeta, yllit 33-vjeçar për pak sa nuk i “shpërtheu” gjoksi nga fustani (FOTO)

Ylli televiziv, Lauren Goodger, në çdo dalje të saj publike di se si të tërheqë menjëherë vëmendjen e të gjithëve.

Një ditë mëparë, 33-vjeçarja u shfaq e “egër” teksa theksoi linjat e saj bombastike me një fustan ngjyrë blu dhe portokalli.

Ish-ylli i “Towie” u shfaq në eventin “Ethical Designer Showcase” që prezantoi Oh Polly gjatë javës së modës në Londër.

Ndërkohë ajo kishte kombinuar me veshjen një çantë të vogël dore dhe këpucët me taka. Nga ana tjetër, duke mos veshur reçipeta, dukej se gjoksi i saj do të dilte nga fustani i ngushtë që kishte zgjedhur për mbrëmjen e së dielës.

[gallery ids="965234,965235,956420,982853,982851,987223,987224,987225,987226,987227,987228,987229,984788,982850,984785,965237,965224,939463,800195,563931"]

Denonco

Keni informacion në interes të publikut? Dërgojeni në Shqip duke klikuar këtu.

 

Biznes

Ndiqni të gjitha lajmet e fundit
në rrjetet tona shoqërore