Seksi dhe provokuese ulur mbi tavolinë, Anxhelina dhe Beatrix “çmendin” meshkujt grekë (FOTO)

Beatrix Ramosaj dhe Anxhelina Ramosaj janë dy nga femrat më të komentuara të showbiz-it shqiptar. Prej disa ditësh, dy kushërirat ndodhen në Greqi, ku duket se po i shijojnë në maksimum pushimet.

Mes vendeve piktoreske dhe jetës së natës, që nuk e lënë pas, dy bukuroshet shqiptare kanë ‘çmendur’ meshkujt në Greqi.

Beatrix dhe Anxhelina shfaqen në postimet e tyre në “Instagram” të veshura mjaft seksi, me fustane të shkurtra dhe dekolte. Ato kanë hipur mbi tavolinë duke tërhequr vëmendjen e meshkujve të shumtë që ishin të pranishëm në buzukun grek.

Me shishe shampanje dhe të kuruara nga koka te këmbët, dy kushurirat po shijojnë një jetë mes luksit.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.