Pas fitores së skuadres së zemrës, aktorja e njohur feston me foton provokuese: Nuk dua të… (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme, Lacio ka arritur të marrë një fitore të madhe me përmbysje ndaj Interit, duke i rrëmbyer zikaltërve vendin e dytë.

Një tifoze speciale e kësaj skuadre është Anna Falchi, e cila pas fitores së djeshme ka postuar një foto me të brendshme me shallin e Lacios.

“Nuk duan të ndalem së ëndërruari…”, shkruan modelja dhe aktorja e njohur italiane në “Instagram”, duke treguar se dhe ajo beson te titulli këtë sezon.

Kujtojmë se kjo nuk është hera e parë që Falchi poston foto provokuese pas fitores së Lacios, pasi tashmë është bërë një “traditë “ për të .

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.