Loredana harron Mozikun, kapet mat me reperin e njohur (FOTOT)

Reperja e njohur Loredana Zefi, mbrëmjen e kaluar ka qenë e ftuar për të performuar në një lokalin e natës Die Insel Hamburg në Gjermani, i cili organizoi një festë për të dashuruarit. Pas performancës së saj ajo ka qëndruar në zonën VIP por jo vetëm pasi reperja ishte e shoqëruar gjatë gjithë kohës me parternin e saj, Zuna.

Në një instastory të publikuar nga Loredana ai shfaqet pas saj teksa qëndrojnë në të njëjtën tavolinë duke shijuar mbrëmjen. Por jo vetëm Loredana por edhe Reperi ka postuar një foto ku ka treguar vendodhjen e tij e cila ishte e njëjta me të Loredanës.

Çifti po shijon prej disa muajsh romancën e re, mirëpo asnjëri prej tyre nuk ka preferuar të flasë ende në publik për marrëdhënien.

©Copyright Gazeta SHQIP

Për t'u bërë pjesë e grupit mjafton të klikoni: Join Group dhe kërkesa do t'ju aprovohet.
Komuniteti Gazeta Shqip: https://www.facebook.com/groups/gazetashqip/

LEXO MË TEJ:


Më të lexuarat

Comments are closed.